Kyiv, Ukraine

Ти скажеш «браво» Soffione

Рекламні відео в стилі стоп-моушн

Київський картонно-паперовий комбінат звернувся до нашої студії з готовими ідеями для зйомки п’яти рекламних роликів у стилі стоп-моушен.

Тривалість роликів до 15 секунд кожен.

Стоп-моушн ролики:

  • Сценарій та розкадрування
  • Проведення кастингу акторів та тварин
  • Підбір та придбання реквезиту
  • Зйомка стоп-моушн роликів
  • Редагування та VFX
  • Написання музики
0
дні
Сценарій
0
днів
Сторіборд

Із наявністю ідеї написання сценарію для стоп-моушен рекламних роликів займає не так багато часу. Природно посиділи з секундоміром, перекреслили та переписали частину, повторно помозгоштурмили.

Роблячи сторіборд роликів, ми спиралися на вже намічений реквізит. По суті, клієнт до зйомок міг уже бачити і колірову схему кадру і отримати цілісне сприйняття кожної майбутньої сцени.

0
дні
Кастинг акторів
0
днів
Зведення локацій

Ми провели кастинги і надали на затвердження чоловічі, жіночі та дитячі руки, а також кота, який хуліганив на столі. До речі: серветки Saffione чудово справляються зі своїм завданням — досить швидко вбирають рідину зі скатертини.

Локації ми спорудили безпосередньо у своїй студії. Підібрали та затвердили стіл, скатертину, згідно зі сценарієм та референсами. А також придбали весь необхідний реквізит та продукцію.

0
дні
Зйомки
0
днів
Редагування

За час зйомки сильно постраждала лише одна ваза, і то через неакуратність режисера-постановника. Як раз цей дубль і ввійшов до ролику. Кішка виявилася дуже вихованою і не в яку не хотіла перевертати вазу з квітами. Вона готова була відігравати сцену всі 8 дублів, але кидати вазу відмовилася.

Дуже економить час розгорнуті знімальні локації на етапі редагування відео. Не секрет, що за допомогою монтажу та VFX можна внести правки до сценарію, незважаючи на те, що все вже знято. Питання лише у часі. Так ось розгорнуті локації прискорюють цей процес у кілька порядків.

0
днів
Написання музики
0
дні
Саунд дизайн

Перед укладанням договору ми складаємо графік робіт і затверджуємо його з клієнтом. Це обов’язкова процедура, яка дозволяє клієнту контролювати процес, не переймаючись термінами здачі.

Загалом повний цикл виробництва п’яти стоп-моушен роликів, від укладання договору і до підписання актів виконаних робіт зайняло 37 календарних днів (або 27 робочих).

Інші наші кейси