Kyiv, Ukraine

Пригоди Василя

Анімаційні ролики у стилі коміксів

Усі серії «Пригоди Василя» ви можете подивитися на цій сторінці, на Facebook «Ураїнське товариство економічних свобод» (535,4 тис. переглядів) або Youtube «АВТО ЄВРО СИЛА» (54,4 тис. переглядів).

Повний цикл створення анімаційних відео в стилі коміксів:

  • Вивчення проблеми
  • Написання сценарію
  • Розкадрування
  • Ілюстрація та анімація
  • Дикторська начитка та саунд дизайн
Постановка задачі

До нашої студії звернулися із завданням: зробити серію відеороликів, які б привертали увагу до проблеми високої вартості розмитнення автомобілів, що безпосередньо впливає на кінцеву ціну автомобіля.

У той час, як у сусідніх, розвинених країнах, автомобіль не є розкішшю і його можна придбати з однієї зарплати – українці змушені збирати роками та купувати авто щонайменш вдвічі дорожче.

0
дні
Порук ідеї
0
днів
Створення персонажа

Після вивчення проблеми та мозкового штурму ми запропонували створення серії анімаційних відеороликів у стилі коміксу. Цей стиль відео характеризується невеликою кількістю анімації та стилістикою оформлення. Така подача дозволяє легко сприйняти ідею не перевантажуючи глядача візуальним рядом.

Головний герой на ім’я Василь — звичайний чесний середньостатистичний український хлопець. Василь придбав БУ автомобіль у Європі та повертаючись додому поетапно стикається з купою проблем та нюансів.

0
днів
Написання сценарію
0
днів
Сторіборд

Глядач знайомиться як із самим Василем, так і з його роботою, родиною, друзями. Життя головного героя різко змінюється із придбанням автомобіля.

В останньому випуску ми показали ідеальну Україну зі справедливими законами та владою, яка непокоїться за своїх громадян. Саме таку Україну ми хочемо бачити і для цього робимо все, що залежить від нас.

0
днів
Ілюстрація та Анімація
0
дні
Саунд дизайн

Час на анімацію кожної серії – різний. Були серії, на які витрачали 3 робочі дні, а ось над деякими доводилося і по 5-7 днів попрацювати.

Тут складність не перестаратися з кількістю анімації та водночас дати живу картинку сприйняття сцен.

Процес пошуку персонажа
процес розкадрування

Інші наши кейси