Kyiv, Ukraine

Паста Моттароне

Mottarone

Спільне виробництво рекламного відеоролика міжнарод агентством Twiga та VideoNova production.

К нам звернулися з готовим креативом:

В цьому ролику ми красномовно та однозначно розповідаємо про те, що соус в банку буквально такий же, яким його готують шеф кухаря в наймодніших ресторанах.

Наш обсяг робіт:

  • Адаптація сценарію
  • Розкадрування
  • Підготовка реквізиту
  • Підготовка зйомок
  • Знімальний процес
  • Редагування відзнятого матеріалу
Креатив

В даному ролику ми іронічно показуємо те, як красиво і смачно приготувати найсмачнішу в світі пасту. Отже, ми бачимо нашого кухаря. Локація — кухня ресторану. Він вкрадливим голосом кулінарного естета розповідає про страву, яке він готує. А саме — про пасту зі спеціальним соусом. Ми бачимо гарні макро і середній великій плани. Маестро варить спагетті — витримує температуру, додає сіль, перець, спеції …

Доводить воду до потрібної температури … І ось, нарешті, спагетті готові. Експерт куштує їх аромат, пробує на смак …

Чудово — виносить він свій вердикт. А тепер я розповім вам, як приготувати найсмачніший соус для цих прекрасних спагетті! Для цього нам знадобиться … Раптом він дістає з полиці банку нашого соусу і блискавично висипає його в тарілку. При цьому вигукує — Ось і все, соус готовий! Смачного!

0
дні
Підготовка зйомок
0
день
Знімальний процес
0
днів
Редагування матеріалу
знімальний процес

У зв’язку з тим, що продукт ще не були запущений на території України, поліграфію (цінники і етикетки), як і стелажі супермаркету, готувалися спеціально під зйомки.

Звичайно кількість сцен в даному ролику натякали на другу знімальну зміну, але професійний підхід і злагоджена робота знімальної команди допомогли вкластися в один.

Особливістю виробництва даного рекламного відео ролика є приготування їжі, що само собою передбачає послуги фуд-стиліста.
Постановка завдання гранично проста: зробити картинку «смачною».

Про те, як проходив знімальний процес ви можете подивитися в відео BackStage і на фото нижче.

Інші наші кейси