Kyiv, Ukraine

Ринок землі

Документальний фільм «Ринок землі»

Українське товариство економічних свобод звернулось із концепцією документального фільму про ринок землі України.

Ідея фільму: «олюднити» ринок землі. Показати, що реформа не про ефемерне покращення, а в першу чергу про людей. Про вирішення конкретних проблем, з якими щодня стикаються тисячі українців. Про соціальну справедливість та про гарантоване Конституцією право бути господарем на своїй землі.

Кейс документального фільму “Ринок землі” включає повний цикл виробництва документального фільму від написання сценарію до постпродакшену:

  • Сценарій
  • Пошук героїв
  • Підготовка зйомок
  • Знімальний процес
  • Редагування знятого матеріалу
  • Дикторська начитка (укр та англ)
  • Аудіодизайн

Україномовна версія

Англомовна версія

0
днів
Сценарій
0
днів
Підготовка

Наш сценарист за час написання сценарію став експертом із аграрних питань.

За досить короткий час йому необхідно було вивчити питання ринку землі України, його історію та зрозуміти те становище, в якому зараз перебувають аграрії та власники паїв.

Пошук респондентів та героїв для майбутнього фільму – досить складне завдання. Якщо з респондентами знайомий УТЕС, то власника паїв потрібно було пошукати. Вийшло кілька «холостих» виїздів, на яких герої давали «маломовний» кадр або самі були не особливо балакучі. І все ж таки ідеальні герої були знайдені.

0
днів
Зйомка
0
днів
Редагування

Безпосередньо знімальний процес зайняв 7 робочих днів. Дуже вдало вдалося зібрати більшість респондентів в одному місці і взяти у них інтерв’ю для документального фільму всього за два дні. Решту часу зайняли відрядження Україною під зйомку на локаціях. Також паралельно проводилася аерозйомка.

Час на редагування матеріалу включає безпосередньо монтаж відео, створення інфографіки, аудіодизайн та начитку україномовним та англомовним дикторами. При виборі англомовного диктора надаємо можливість визначитись з акцентом. Це може бути як британський, так і американський диктор.

Цікаво, що англомовний диктор так і не зміг вимовити прізвище «Яківна», роблячи в сьомий раз акцент на «і».

Інші наші кейси